Top Tag

Myslím si, že opravdu každý člověk by měl dbát o své zdraví. A já také patřím k těm, kteří dbají o své zdraví, aby měli opravdu plnohodnotný život. Protože já osobně si nedokáži představit, že bych třeba měla takový život, že bych opravdu žila takovým nepřizpůsobivým životem, že bych třeba například stále pila alkohol a kouřila cigarety. Takový život opravdu nemám ráda a nepřála bych si to. Proto jsem si řekla, že o své zdraví budu pečovat více, než je doporučeno, to přece opravdu nikoho nezabije. Samozřejmě, že se nesmí vůbec nic přehánět, ale řekla jsem si, že když budu chodit opravdu pravidelně na preventivní prohlídky, tak udělám jedině dobře.

Chci bílé zuby.

Protože jsem oprášila své datumy z preventivních prohlídek, protože jsem vůbec netušila, kdy jsem naposledy byla na preventivní prohlídce. Takže jsem volala všem doktorům, aby mi připomněly, kdy mám jít třeba například na preventivní prohlídku. A myslím si, že pokud navštívíte webové stránky clinicplus.cz, tak tam najdete také primary health care. Myslím si, že právě primary health care je opravdu perfektní pomoc, pokud se zajímáte o své zdraví a podobně. Můžete tady najít různé obory a specializace jako například zubní lékařství. Je tady například také terapeutická stomatologie anebo chirurgická stomatologie.

O zuby pečuji.

Je tady samozřejmě v neposlední řadě také dentální hygiena a estetická stomatologie. A právě o estetické stomatologii bych chtěla něco říct. Mám opravdu už dlouhou dobu na mysli, že si nechám vybělit zuby, protože moje zuby už nejsou tak moc bílé, jako byly před lety. Bohužel, věkem člověk prostě nemládne. Já totiž opravdu velice často piji kávu a čaj, takže to na mých zubech jde bohužel hodně vidět. A primary health care clinicplus.cz vám ukáže opravdu všechno, abyste byli sami se sebou spokojení, abyste měli všechno v pořádku. Jste si jistí, že je všechno v pořádku nebo na co máte u lékaře nárok? Ptejte se a nestyďte se.

You may also like