Top Tag

Ženy během jedné menstruace spotřebují zhruba jeden kus https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/za-kus vložky nebo tamponu za zhruba 6 hodin. Denně jsou to 4 kusy, a za jeden týden je to klidně i celé balení. Spotřeba menstruačního pomůcek je samozřejmě vysoce individuální, protože záleží na síle a délce menstruace a také na četnosti výměny pomůcek. Jedna menstruace tak může vyjít na docela dost peněz.

žena v prádle

Levnější a ekologičtější varianty existují už i na našem trhu, ale stále si u většiny žen hledají cestu. Mezi novinky patří menstruační kalhotky, které se stále některé ženy stydí používat, protože jim to přijde nechutné. Není ale třeba se čehokoliv bát, protože kalhotky nepropustí ani kapku a nejsou ani cítit. Používají se jednoduše – nosí se místo klasického prádla a po použití se vyperou. Pak jsou připraveny k dalšímu užívání. Pokud je budete prát šetrně a nebudete je sušit v sušičce, rozhodně vám vydrží několik let. Když si tedy rozpočítáte jejich pořizovací cenu a uvědomíte si jak dlouho vám vydrží, budete nejspíš mile překvapený tím, že jejich cena zase tak vysoká není.

Bojíte se že vám kalhotky protečou?
Tak jako jednorázové hygienické pomůcky i kalhotky jsou vyrobené nejen na běžnou menstruaci, ale existují i menstruační kalhotky pro silnou menstruaci, které vydrží klidně i celou noc. S kalhotkami se dá sportovat a nemusíte se nijak omezovat. Kalhotky vydrží zhruba stejně dlouhou dobu jako jste zvyklá u jednorázových pomůcek, takže stačí mít pár kousků na výměnu.

vložky a tampony

Chcete nosit hezké prádlo i během menstruace? S těmito kalhotkami to není problém, protože se dají koupit i v podobě brazilek a dokonce můžete nosit tanga nebo klasické kalhotky. Jsou velice pohodlné a nehrozí vám žádná nehoda, protože jsou velice savé. Těšte se na nové možnosti a na komfort, který vám mohou poskytnout právě menstruační kalhotky od českého výrobce.

You may also like