Top Tag

Už máte sbalená zavazadla na dovolenou? A nezapomněli jste náhodou na sáčky na zip 2pack.cz? Pokud ano, pak si vybavte některé momenty, v nichž vám mohou být užitečné a prospěšné.

Elektronika – potřebujete sbalit některé drahé a citlivé přístroje a spotřebiče, jako jsou tablety, notebooky, mobilní telefony, rozhlasové přijímače, kamery a fotoaparáty? Budete-li se s nimi pohybovat v terénu, kde je více vlhkosti a prachu, pak se zipové sáčky určitě hodí pro jejich bezpečnější uložení v zavazadle.

sponky do vlasů

Toaletní potřeby – do zipového sáčku se mohou uložit hygienické tampony, toaletní papír, papírové ubrousky a kapesníky a další předměty, které by neměly přijít do styku s vodou. Sáček pro toaletní potřeby se hodí například při jízdě na kole v cyklobrašně, při horské turistice v batohu anebo při korzování po městě, pokud nemáte zrovna vhodné zavazadlo chránící předměty před deštěm.

Špinavé prádlo – na cestách se sáček se zipem hodí i pro zašpiněné prádlo, které chcete mít někde „bokem“ od čistých oděvů. Kupříkladu použité a silně propocené ponožky z horské túry vám mohou vaším svérázným potem kontaminovat další oblečení, což vám pak může pobyt zbytečně znepříjemnit. Jestliže vložíte ponožky do sáčku na zip, a dobře jej uzavřete, pak se o ponožkovou „vůni“ nemusíte dál starat.

mořské mušle

Přírodní suvenýry – sbíráte tu a tam v přírodě nějaké kameny, kořeny, mořské lastury a podobné předměty, které doma poslouží jako úžasné dekorace? Pak je ukládejte do sáčků na zip, odkud vám nikam nevypadnou, nezakutálí se a také nebudou ohroženy vnějším prostředím, které by je mohlo zašpinit či jinak poškodit.

Drobné předměty – a konečně sáček na zip je ideální společník pro uschování sponek na vlasy, kolíčků na prádlo, hracích karet a kostek či pexesa, náramků, náušnic a prstenů, čelové baterky, dokladů, bankovek a mincí a podobných drobností, které nutně potřebujete, a chcete mít o nich důkladný přehled.

You may also like