Top Tag

Znáte to, chcete si někam vyrazit a hezky se obléknout. Vzít si pěkné šaty, kabátek, hezky se učesat a v poslední řadě zvolit taky nějaké vkusné botičky. A jedny z těch elegantnějších bot, když nepočítám třeba střevíce jsou například kozačky. Moje mamka je nosila celý život, je to velice elegantní a dají se nosit na různé příležitosti, třeba na různé třídní srazy, do restaurací, ale i na plesy. Je prima, že jsou pohodlnější než třeba střevíce, a hlavně vám do nich jen tak rychle nenateče a můžete je nosit třeba v zimě, když napadne sníh.
Naše kozačky jsou velice elegantní a vkusné.

černé kozačky

Jaké kozačky nabízíme?
Různé kozačky od značky Pleaser

1. kozačky Pleaser sexy-1006
Nabízíme krásné černě lakované, lesklé kotníčkové kozačky na vysokém jehlovém podpatku se zipem na vnitřní straně a se stříbrnými čtverečky. Tyto kozačky jsou velice krásné a určitě stojí za to si je alespoň prohlédnout na fotografiích.

2. Pleaser Flamingo
Jsou vysoké kozačky s vysokým podpatkem s černým leskem. Ve spodní části jsou kulaté, špička boty je kulatá. tyto elegantní kozačky jsou vhodné například na pole dance.

3. Kozačky nad kolena na podpatku se třpytkami v barvě černé anebo se třpytkami v barvě bílé.

Co dalšího vám můžeme nabídnout?
Prodáváme například krásné lodičky ve spoustě barvách samozřejmostí je základní barva černá a pak i v dalších třeba v barvě – červené, světle a tmavě růžové, bílé, zlaté a tmavě modré.
Velice příjemné na nošení a velice vkusné a elegantní jsou lodičky černobílé s černými krajkami a mašlí uprostřed. Co jen tak někde nenajdete tak jsou krásné sandálky a pantoflíčky. My nabízíme třeba s vysokou i nízkou platformou, s vysokým podpatkem v barvě černé, bílé, stříbrné, červené, růžové aj.

růžové kozačky

Kde nás najdete?
Na facebookové stránce Botish- sexy podpatky.
Tam najdete všechny boty, které teď prodáváme.
Naše pobočka se nachází na adrese- United Heels s.r.o. Senovážné náměstí 8 110 00 Praha 1

You may also like