Top Tag


Kratom – zázrak?
V poslední době se slovo kratom skloňuje ve všech pádech. Setkáváme se s ním nejen v médiích, ale hlavně mezi jeho uživateli. Jen málokdo ale dokáže říct, co to kratom vlastně je. Je překvapivé že to nedokážou říct ani jeho uživatelé. Mnoho lidí si myslí, že je kratom droga. Je to skutečně tak? Někteří lidé jsou přesvědčeni že jde o vysoce návykovou látku, která by měla být zákonem regulovaná. V současné době totiž kratom není regulovaný, a i když jde o návykovou látku, která by měla být samozřejmě dostupná lidem až v plnoletosti, dostanou se k němu i děti. Dá se totiž koupit volně.

prášek kratom

Daleko důležitější ale jsou jeho účinky na lidské zdraví. Obecně kratom spadá mezi návykové látky. Může být tělu prospěšný ale samozřejmě může způsobovat i zdravotní problémy. Pokud chcete vyzkoušet jak na vás bude působit, měli byste to opravdu hodně zvážit a hlavně byste jej měli zkusit jen po troškách. Nevíte si rady s výběrem kratomu a s jeho dávkováním? Opravdu dobrý prodejce vám poradí. Držte se rad zkušenějších lidí a neměl by být problém.

barevné prášky

Většina lidí kratom používá místo energetických nápojů, protože při vyšších dávkách funguje na podobném principu. Proto se stal součástí studentského života, jelikož dokáže povzbudit organismus. Jeho zvláštností je, že dokáže také tišit bolest. Používá se jako náhrada opiátů pro tišení bolesti, a to zejména té chronické. Kdo nechce používat opiáty nebo CBD, ten většinou sáhne právě po kratomu. Existuje několik druhů kratomu a nejčastěji se s ním setkáme ve formě prášku nebo kapslí. Každý kratom má trochu jiné účinky a proto věnujte pozornost přečtení informací ohledně toho, jaký kratom si kupujete.jako každá látka i kratom může způsobovat vedlejší účinky a může vám po něm být špatně, proto jej nekonzumujte například v práci nebo venku.

You may also like