Top Tag

Zdraví se velmi podílí na tom, jak vypadáme. Pokud se o sebe člověk nestará po stránce životosprávy, nemůže čekat že bude mít hezkou pleť a že bude vypadat mladě. To co jíme a pijeme spolu s tím jak dlouho a jako kvalitně spíme se velmi odráží na našem vzhledu. Určitě jste si všimli že například lidé konzumující velké množství alkoholu nebo cukru vypadají všelijak, ale rozhodně ne zdravě. Jestli chce někdo vypadat mladě a dobře i v důchodovém věku, musí se o sebe začít starat, a to ideálně ještě teď. Čím dříve začnete s péčí o sebe, tím lépe pro vás.

kolagen tablety

Stárnutí není příjemné
To že člověk stárne bohužel nijak nejde změnit. Co ale jde změnit je přístup ke stárnutí. Pokud se mu nebudeme zoufale bránit ale naopak ho přijmeme, bude se nám žít o to snáz. Nemusíte se ale smířit s tím že spolu s vyšším věkem se vám začínají objevovat pigmentové skvrny na těle i obličeji a že se u vás objevují hluboké vrásky. Všechno má svoje řešení, jen je potřeba být důslední.

Vrásky nevypadají dobře, není třeba si nalhávat opak. Kdo by chtěl mít obličej plný vrásek? Bohužel vrásky ke stárnutí patří a začínají se objevovat dokonce před třicátým rokem věku. Je potřeba si hlídat mimiku obličeje a zbytečně nekrabatit čelo a nemračit se. K tomu je zapotřebí používat pravidelně skutečně kvalitní kosmetiku, ale hlavně se o sebe člověk musí starat zevnitř. Dostatek čisté vody, pohyb, a zdravá strava jsou hlavním lékem na zdravě vypadajíc pokožku.

žena vrásky

Mnoho lidí také zapomíná na doplňky stravy. Jedním z nich je rybí kolagen, který dokáže stárnutí zpomalit. Je totiž zodpovědný za elasticitu pokožky. Elastická pokožka je vypnutější, má zdravější barvu a také se na ní netvoří vrásky tak rychle a tak hluboké jako na pleti, která má kolagenu nedostatek. Je třeba jej brát už okolo třicátého roku, protože právě v tomto věku už jej většina lidí má nedostatek.

You may also like