Top Tag


Také jste přemýšleli, že byste si nechali zateplit vaše obydlí? Váš oblíbený domeček anebo byt? Samozřejmě, že vy se také můžete zateplit chatou. Záleží na vás, čemu vy dáváte přednost. Taky bych chtěla zmínit, že je opravdu hodně možností, jak můžete zateplovat. Můžete si zateplit zdi. A zateplit zdi jak zvenku, tak také zevnitř. Podle mého názoru je nejlepší, když to spíše zateplíte zevnitř. Co třeba kdybyste dali na stejně třeba jenom dvoucentimetrový polystyren? Ano, i tohle vám zaručí zateplení. Pokud tohle bude dané zevnitř. Potom také existuje podlahový polystyren.

Nejpoužívanější je bílý polystyren.

Podlahový polystyren 100 najdete například na webové stránce eshop.sepas.cz. Tam najdete podlahový polystyren, ale nejenom podlahový polystyren, ale také další typy polystyrenu, které byste potřebovali. Když budete chtít třeba zateplovat podlahu a podobně. My s partnerem jsme také dlouho opravdu přemýšleli nad tím, že si také necháme zateplit podlahu. My totiž příští rok přemýšlíme, že dáme novou plovoucí podlahu. Ale co potom? O tom musíme potom slouho přemýšlet. My pod touto plovoucí podlahou máme jenom kousek nějaké modré látky nebo co to je. Vlastně už ani nevím. Partner se v tom také nevyzná.

Znáte modrý polystyrén?

Takže jsme si s partnerem řekli, že příští rok si dáme určitě podlahový polystyren velikost 100. Myslím si, že tím neprohloupíme, protože když budete mít zateplené vaše bydlení, tak to znamená, že potom také můžete méně topit. A když budete méně topit, tak to také samozřejmě potom znamená, že ušetříte peníze a řekněte mi, kdo by nechtěl ušetřit peníze? Opravdu neznám nikoho, kdo by mi řekl, že je mu jedno, jestli má peníze anebo nemá. Možná jenom někdo, kdo je milionář a řeknu vám, že já chci šetřit peníze. Jsem ekonomicky založená, takže chci mít teplou podlahu a na to použiji podlahový polystyren a budu také potom méně topit, protože teplo se bude odrážet od polystyrénu. Polystyren jednoduše teplo nepropustí.

You may also like