Top Tag


Každý chceme relaxovat nějakým jiným způsobem. Někdo rád cestuje, někdo zase rád čte svoji oblíbenou knihu. Anebo třeba jenom tak posedávat v přírodě anebo dělat nějaký sport. Variant existuje opravdu mnoho a na své si přijde každý. A u nás v České republice například není nouze o nadšence, kteří rádi posedávají v parku a k tomu si zapalují vodní dýmku, která pro ně symbolizuje mír a pohodu. Ne nadarmo se v minulosti kmene indiánů scházeli v kruhu a pokuřovali spolu dýmku mírku. S vodní dýmkou je to něco podobného. Také se sejdou přátele, kteří spolu tráví volný čas a chtějí si popovídat anebo odpočinout. A není tedy divu, že několik velikých nadšenců se v roce 2014 rozhodlo, že by chtěli začít vyrábět vodní dýmky přímo u nás v České republice. A to, co se zdálo jenom snem se po dlouhém roce usilovné práce stalo skutečností.

shisha

A v roce 2015 se rozjela první výroba vodních dýmek shisha original. Jejich výrobci jsou velmi pyšní, že se vyrábějí právě u nás. A soustřeďují se na to, že jsou vyráběny z lokálních surovin. A jejich design je naprosto úžasný. Reliéfy jsou přímo vyryty do těla vodních dýmek a jsou k dostání ve velkém množství různých barevných kombinací. A vy si tak můžete vybrat přesně podle svého gusta a podle toho co se vám bude jednoznačně líbit. Shisha obchody se z maloobchodu za malou chvíli rozšířili a dnes již podnikají jako velkoobchod a jsou velmi úspěšní, a to nejenom u nás, ale i samozřejmě za hranicemi. Shisha obchod se také vyznačuje velice rychlou dopravou, kde vám budou garantovat doručení do dvou až tří dnů maximálně.

shisha

A na shisha shopu https://www.shisharium.cz/kategorie/vodni-dymky/ kromě vodních dýmek seženete i bohaté příslušenství ke kouření. Dýmky jsou vyrobeny z porcelánu a jejich první řada byla přelomová. Modely, které do ní patří jsou: Aer, Aqua, Terra, Ignis, Atra. Díky ručně vyráběným ornamentům a výrobě v České republice se opravdu přes noc staly slavnými. Ale za kvalitu se platí. A to opravdu platí i když se budeme bavit o shisha dýmkách original. Pokud si ji budete opravdu přát a budete jí chtít získat. budete si muset připravit okolo dvaceti tisíc korun českých. A to už není zanedbatelná částka. Ale taková vodní dýmka vám bude sloužit po celý váš život. Na e-shopu vám na ně poskytnou samozřejmě dopravu zdarma a na doručení nebudete čekat dlouho.

You may also like