Top Tag


Domov je místo kam se rádi vracíme, je to místo, ze kterého vyzařuje teplo na hrudi. Domov by měl být udržovaný, aby se tam lidem dobře žilo, měla by tam být dobrá atmosféra a také by to mělo být trochu útulné. Domov je místo kam se hned vracíme po práci nebo po příchodu ze školy. Spíme tam, jíme tam, uklízíme, vaříme. No zkrátka děláme všechny ty příjemné i nepříjemné povinnosti. Perfektní domov je ten, který má i vlastní zahradu s venkovní terasou, protože není větší pohoda než po těžkém dni si sednout venku na terasu s oblíbeným nápojem a relaxovat. Krom toho si také můžete zařídit vlastní zahrádku, kde si budete pěstovat zeleninu, ovoce anebo květiny.

teplo domova

Domov je skvělé místo. Tam se vychovávají děti a tam plyne krásná atmosféra – taková pohodlí domova. Do takového domu je potřeba si koupit nějaké dekorace a květiny, abyste neměli ten domov takový smutný, nudný, ale aby byl pestrý, barevný a veselý, protože když je dům veselý, pestrý a barevný, tak se hnedka lépe žije. U nás třeba fungují barevné zdi a květiny. Nejlepší na tom je že si váš dům snů můžete postavit na míru. Takový, který jste si vždycky přáli. Ten s tou krásnou kuchyní, která se vám tak líbí a bude se v ní vařit samo a jedna báseň. Takový obývák, ve kterém budete spokojeně sedět pohromadě s rodinou a koukat na televizi. Ložnici takovou, kde se vám bude dobře spát a zdát ty nejkrásnější sny.

relax

DÄ›tský pokojíÄek, kde si budou vaÅ¡e dÄ›ti hrát. DÄ›tský pokojíÄek je pro dÄ›ti velmi důležitý, a tak je dobré, aby byl podle jejich pÅ™edstav. Já jsem si vždycky přála mít růžový pokojíÄek. Patrovou postel z domeÄků a naproti ní psací stůl s televizí, abych mohla koukat na své oblíbené pohádky. V levém rohu místnosti mít houpacího konÄ› a v pravým rohu obrovský domeÄek pro panenky. Po celém pokoji by byl velký modrý chlupatý koberec a samozÅ™ejmÄ› jako obdivovatelka vesmíru by nesmÄ›la chybÄ›t na stropÄ› vesmírná obloha, která by v noci svítila. A co vy už máte vymyÅ¡lený svůj dům snů nebo váš vysnÄ›ný pokojíÄek?

You may also like