Top Tag


iPhone patří mezi nejlepší a nepopulárnější telefony poslední doby. Ani on ale není bezchybný a jeho uživatelé sem týkají s mnoha problémy. Ten hlavní se týká výdrže baterie. iPhone je vybavený optimalizovaným nabíjením, což znamená, že se nikdy nenabije na 100 % ale trochu pod. Má to za úkol chránit baterii před poškozením a snížením kapacity, protože pokud budete telefon vybíjet pod 20 % a nabíjet na 100 %, dojde rychle ke snížení výkonu baterie. A pokud nechcete za rok kupovat novou, měli byste nabíjení dodržovat.

mobil iphone

Málokdo ví jak se k telefonu nebo i ostatním zařízením chovat aby baterie vydržela opravdu dlouho a její kapacita nezačala klesat už po roce používání. Pokud nevíte jak se k baterii chovat, určitě se podívejte na doporučení od výrobce, kde najdete tipy a triky k prodloužení životnosti baterie. Novou vám totiž vymění Jeb v servise, a cena není zrovna nízká.

Co používat k nabíjení?
Další chybou, které se nejen majitelé iPhonů dopouští, je nabíjení telefonu v obalu či pouzdře. To může vést k přehřívání telefonu a poškození baterie. V krajním případě může dokonce dojít i k explozi baterie. Telefon při nabíjení nikdy nenechávejte bez dozoru, a nenabíjejte jej přes noc.

nabíjení apple

Ideální je používat kvalitní nabíječku. Pokud chcete mít telefon nabitý rychleji, je pro vás optimální bezdrátová nabíječka iPhone Ipouzdro.cz. Tu koupíte třeba u nás. Nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky je jednodušší a hlavně o dost rychlejší, než kdybyste telefon nabíjeli klasicky. S telefon během nabíjení nejlépe nemanipulujte, aby se zbytečně nevybíjel, zatímco se bude nabíjet. Tím zkrátíte dobu nabíjení.

Nabíjení se zdá být trochu jako věda, ale není to tak. Je to jen pár doporučená, která když budete dodržovat, ochráníte svůj telefon před poškozením a prodloužíte životnost baterie na víc než rok, což je doba, kdy mnoho majitelů baterii musí vyměnit.

You may also like