Top Tag


Luxusní dárek k narozeninám, výročí anebo třeba jenom k svátku a každý muž jej rozhodně nemá. Co to je? Často si lámeme hlavu s tím, jak potěšit toho, koho máme nadevšechno rádi. A v případě toho, že vybíráte dárek pro muže, je výběr o to složitější. Člověk se v nich kolikrát nevyzná, a to je jeho partnerka. No ale co kdybyste věděli, že nějaký dárek mu udělá stoprocentně radost a bude z něj nadšený? Šli byste do toho? Kožené pánské tašky – dárek jako vyšitý. A věřte mi, že ani váš muž ním nepohrdne. Bývá to totiž dárek, který je nejen krásný a k muži sedne jako prdel na hrnec. Ale taky je dost drahý, protože je z pravé kůže. A i z toho důvodu pak pánská kožená taška vypadá o to víc luxusněji.

fef

Na výběr máte z mnoha barev. Pokud váš muž má konkrétní barvu, která se mu líbí, tak je barevný výběr jasný. Ale pozor – pokud mu chcete vytřít zrak, kupte mu jich víc. Ať nosí jednu do práce a bude ji mít jako pracovní, a tu druhou jako normální (třeba na procházky, výlety a tak).. Taková pánská taška má hodně výhod. A jednou z nich je i to, že pánská kožená taška se hodí k jakémukoliv outfitu. A muž s ní naprosto zazáří. A ženské po něm budou pokukovat, tak bacha! A teď si řekneme i něco o tom, jak pánskou tašku muži darovat, aby vám nepraskla žilka z toho, když tu píšu o koukání ženských.

gift

Romantická atmosféra – překvapte svého muže. Pokud má rád romantickou atmosféru, tak mu ji připravte. Uvařte jeho oblíbené jídlo, pusťte nádhernou hudbu, která ho dojme a v tom nejlepším mu předejte jeho dárek. Zaručujeme vám, že padne na zadek a bude vám líbat paty. Ono už jenom to, že jste si vzpomněli třeba na jeho narozeniny, ho potěší. A když k tomu přidáte ještě nádherný luxusní dárek, tak je to jasné. Bude úplně dojatý a šťastný, a to je ten cíl. A potom udělá radost i on vám. Tak neváhejte!

You may also like