Top Tag


Každém use už někdy určitě stalo, že mu přepravní služba ztratila balíček a nebo dokonce rozbila. Někteří lidé dokážou rozbít i zásilky, které jsou pečlivě zabalené a označené jako křehké. I proto musíte při odesílání zásilek počítat s tím, že je opravu nezbytečně nutné je pečlivě zabalit. A nestačí jen vystlat krabici například starými novinami, ale je potřeba danou věc obalit třeba několika vrstvami bublinkové folie a zabezpečit před pohybem v krabici.

online nákupy

Máte e-shop?
Jestli máte e-shop ze kterého odesíláte spousty objednávek, určitě máte k dispozici obaly. Je dobré se i v tomto odvětví trochu věnovat ekologii, a používat ekologické obalové materiály, které se dají použít znova a nebo recyklovat. Některé obchody používají třeba kartony víckrát a díky tomu ušetří nejen náklady na balení, ale také přírodu. Při balení zboží je nutné dbát na to, aby spolu necestovalo zboží, které se může snadno vzájemně rozbít. Je potřeba všechno od sebe pečlivě oddělit, a k tomu vám pomůžou nafukovací výplně, které máme také v nabídce. Pro nafukování polštářků máme k dispozici i stroj, který vám všechny polštářky nafoukne rychle.

doručení balíku

Jednou z nejhorších věcí jakou můžete posílat jako balíček, jsou lahve. Ty s obsahem jsou na odesílání složitější, protože je potřeba je zajistit před poškozením. Vylitá lahev v balíčku není nic příjemného, protože může dojít k rozmáčení kartonové krabice a zásilka tak poškodí j spoustu balíčků okolo. Z tohoto důvodu je dobré používat pouzdra na lahve, do kterých se lahev vloží a vydrží na městě bez poškození po cestě od vás až k příjemci. To jak jsou vaše zásilky zabalené je vaše vizitka. Proto byste měli pečlivě vybrat i přepravce, kterému balíček vložíte do rukou. Projděte si recenze na jednotlivé přepravní služby a podle toho vyberte tu, která má nejlepší recenze od obchodů i koncových zákazníků.

You may also like