Top Tag


Hypotéka je něco, co si přeje každý člověk anebo možná si to ani nemusí přát, ale opravdu každý člověk už nad tím někdy uvažoval, že by si možná vzal hypotéku, protože hodně lidí v dnešní době už chce být ve vlastním bydlení a nechce platit zbytečně za nájem. Já se tomuhle nedivím, protože já patřím mezi ty lidi, kteří by nechtěli platit nájem, a to vůbec ne do konce života. Je logické, že třeba když ještě studujete anebo jste v počáteční fázi vztahu, tak je logické, že budete mít nájem, protože pochybuji, že by byl některý pár, který by spolu třeba chodil dva nebo tři týdny a potom by si ihned brali hypotéku. Tohle je podle mého názoru úplná blbost.

Hypotéky se opravdu nebojte.

I kdyby se jednalo o luxusní podnikatelskou hypotéku, protože můj partner chce podnikat. Ano, slyšíte správně. My jsme s partnerem sice už šest let, spolu máme také hypotéku na dům, ale partner chce podnikat. On chce podnikat v železářství a také v kovovýrobě, takže partner stále hledá nějakou kvalitní podnikatelská hypotéka Nebankovnihypoteka. Na partnera jsem pyšná, protože jeho dvě předchozí zaměstnání byly opravdu perfektní.

Existuje výhodná podnikatelská hypotéka.

On už podniká také jeho otec a můj partner si řekl, že když podniká jeho otec, a to velice úspěšně, takže i on by chtěl podnikat a já ho v tom držím a podporuji ho, proto jsem ráda, že partnerovi schválili opravdu skvělou podnikatelskou hypotéku. Nemusíte se bát. Podnikatelská hypotéka je opravdu kvalitní a partner s ní je spokojený, protože podnikatelskou hypotéku také si vzal jeho otec, a i on sám říká, že opravdu by neudělal lépe, než aby si vzal tuto podnikatelskou hypotéku. Takže mě těší, že oba dva jsou velice spokojeni a také, že jim jejich podnikání opravdu vzkvétá a všechno jim jde. Také vy uvažujete o podnikatelské hypotéce? Pokud ano, tak se rozhodně nebojte. A kdybyste si vzali nějakou hypotéku, tak byste si raději pořídili dům anebo veliký byt?

You may also like