Top Tag


Při tvorbě návrhů bydlení je nutné postupovat tak, abyste v domě měli všechno pro pohodlný život. Většina lidí má jakousi představu o tom jak by jejich bydlení mělo vypadat, ale když přijde na tvorbu návrhu, neví co a jak. Vymyslet návrh není tak snadné jak se na první pohled může zdát, a je nutné počítat nejen s rozměry jednotlivých místností, ale také s inženýrskými sítěmi, které mají samozřejmě zásadní vliv na kvalitu bydlení.

moderní předsíň

Novostavba nebo starší dům?
Lidem se musí dobře bydlet nejen v nově postaveném domě, ale i ve starším bytě. Není jednoduché rekonstruovat starší nemovitost, protože často došlo k neodborným zásahům, které mohou způsobovat problémy při současné rekonstrukci. I s tím designér počítá, a právě proto jste mu měli vložit do rukou vypracování návrhu vašeho bydlení.

bílá šatna

Designér či architekt má vzdělání v oboru, takže se můžete spolehnout na to, že nevynechá žádnou místnost bez povšimnutí. Můžeme vám vytvořit nejen novou dispozici nebo jakýkoliv pokoj, ale můžeme proměnit jen nábytek či jeho rozmístění. Záleží na tom, jak citelné zásahy chcete provést. Pokud ale budete rekonstruovat zanedbaný dům, je potřeba počítat s tím, že bude nutné udělat víc věcí než jen nové omítky.

Jednou z věcí, které je nutné udělat, jsou návrhy chodby, předsíně, šatny a dalších podobných prostor, například komory. Každý by měl mít vyhovující odkládací a vstupní prostory. Předsíň je první věc kterou uvidíte když přijdete domů, určitě by v ní neměly chybět úložné prostory, odkládací komoda a zrcadlo a nějakou židlí nebo stoličkou na sezení.

Co se týče chodeb, někdo má velké chodby, které chce využít k odkládání věcí, a i to je samozřejmě možné. Pokud nemáte šatnu, budete si muset vystačit s jinými prostory, které k odkládání věcí máte. Poradíme si i s menším bytem, a uděláme maximum pro to, aby vám poskytl více místa pro vaše věci.

You may also like